18. BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ ULUSAL TOPLANTISI
BİYOMUT 2014

 

Her yıl Ülkemizde Biyomedikal Mühendisliği alanında gerçekleştirilen bilimsel çalışmaları paylaştığımız ve tartıştığımız Biyomedikal Mühendisliği Ulusal Toplantılarının 18.sini bu yıl da Boğaziçi Üniversitesinin Kandilli Yerleşkesinde yer alan Biyomedikal Mühendisliği Enstitüsünde gerçekleştiriceğiz.


Biyomedikal Mühendisliği alanında birbirinden ilginç akademik çalışmayı,  alanlarında dünyaca tanınan bilim insanlarının sunduğu bilgilendirici konuşmalar, posterlerle, girişimcilerin ilginç ürünlerinin yer aldığı sergiler ve sürpriz ödüllerle dopdolu iki güzel sonbahar gününde mühendislik, temel bilimler ve tıp alanlarında çalışan bilim insanlarımız, araştırmacılarımız ve uygulayıcılarımızla bir araya gelerek yüksek teknolojinin sağlık sorunlarına sağladığı çözümleri tartışacağız. Tanı ve tedavide amaçlı geliştirilen yeni cihaz, sistem ve yöntemleri tanıyarak, güncel Biyomedikal Mühendisliği konularını  ele alacağız. 


Boğazın bir yakasında geçen yoğun bir günün ardından, diğer yakasında, Bebek’deki ana yerleşkede, keyifli bir gala yemeğiyle dinlenip ertesi gün tekrar Kandilli’de toplantımıza devam edeceğiz.

https://inovita.org/sayfa.php?id=60&up=2
https://tto.boun.edu.tr/menu.php?menu_name_sef=girisimcilik&menu_id=6